Türkiye Lider Marka Ödülleri Platformu, ödüllere başvuru için, başvuru bütçesi talep etmemektedir. Başvurular tamamıyla ücretsizdir.

 

Birinci tur ön elemenin ardından, ikinci tur değerlendirmeyi de geçerek, kısa listeye giren ve finalist olmayı başaran marka ve kurumlar, üçüncü tur büyük yarışmaya katılmak için KAZANAN PAKETİ çalışmasının ön kabulünü gerçekleştirmesi gerekmektedir.

 

Üçüncü tur büyük yarışma, jüri sunumu ve değerlendirmesi için finalistlerin özel video içeriklerinin olması gerekmektedir. Değerlendirme sürecinde jürinin izleyeceği bu içerikleri Türkiye Lider Marka Ödülleri Platformu hazırlamaktadır.

 

KAZANAN PAKETİ ödül kazanan markalara özel, yarışmaya hazırlık ve yarışma sonrası gerçekleştirilecek olan bir dizi özel çalışmaları içermektedir. İçeriğinde prodüksiyon,gazete,dergi ve televizyon yayınları pr gibi çalışmaların yer aldığı KAZANAN PAKETİ’nden sadece ödül almaya hak kazanan marka ve kurumlar yararlanabilmektedir.

 

Ödül kazanamayıp sadece finalist kalan şirketler herhangi bir bütçe ödemesi gerçekleştirmeyecektir.

1-Şirket merkezinden ve ürünlerden çekimler

2-Röportajlı ve röportajsız iki versiyon Jüri Sunumu-Aday Tanıtım filmi

JÜRİ SUNUM - ADAY TANITIM FİLMİ

3-Jüri değerlendirmesi ve sonuç.

1-Ödül kazanılması halinde törenden önce ödül kazanım duyuru videosunun hazırlanması ve paylaşılması.

DUYURU FİLMİ

2-Ödül kazanılması halinde Milliyet Gazetesi Cadde Eki’nde, şirket görseli ve logosu ile birlikte ödül kazandığı haberi.

MİLLİYET YAYINI

3-Eko Türk Tv- Sanayici Gözüyle Ekonomi Programı içerisinde dört ile beş dakika arasında yayın yapılması.

EKO TÜRK TV YAYINI

1-Türkiye Lider Marka Ödülleri ödül kupası.

2-Türkiye Lider Marka Ödülleri ödül sertifikası.

SERTİFİKA

3-Türkiye Lider Marka ödülleri GALA gecesinde katılım ve ödül konuşması yapabilme hakkı.

4-Ödül konuşması sırasında sahne led ekranlarında yayınlanacak özel video içeriğin hazırlanması ve yayınlanması.

5- Gala gecesine 4 kişi katılabilme hakkı.

6- Türkiye Lider Marka ödülleri Foto bloklarda logonun yayınlanması.

7-Gala gecesine gelişinden ödül konuşmasına kadar her bir süreçte profesyonel video ve fotoğraf çekimi.

8-Gala gecesinde foto blok önünde röportaj yapılması.

1-Gala gecesi özel teasır (Kazanana özel galada çekilen görüntüler ve sahne ödül konuşmasıyla birlikte)

SAHNE KONUŞMASI VİDEOSU

2-Gala gecesi özel tesır 2 (Kazanana özel galada çekilen görüntüler ve foto blok röportajıyla birlikte)

FOTO BLOK RÖPORTAJ VİDEOSU

Gala gecesinde çekilen özel görüntülerden 15 saniyelik kazanan markaya özel reklam filmi hazırlanıp 8 haber kanalında yayınlanacak.

TV REKLAMI SPOT ÖRNEĞİ
image

Türkiye’nin en prestijli iş ve ekonomi dergisi Capital’ dergisi ile birlikte yayınlanacak olan CAPİTAL ÖDÜLLÜ ŞİRKETLER özel sayısında her kuruma 1 sayfa yer verilecek.

DERGİ LİNKİ

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Milliyet Gazetesi LİDER MARKALAR özel gazetesinde gala gecesinde, kazanan markaya, sahne ödül konuşması, ödül alırken ki fotoğrafı ve haberi ile birlikte çeyrek sayfa yer verilmesi.

GAZETE LİNKİ

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Gala Gecesinde çekilen görüntülerden, sahne ve foto blok röportajlarından özel video hazırlanarak Eko Türk Tv Sanayici Gözüyle Ekonomi Programı içerisinde 4 ile 5 dk arasında yayınlanacak.

EKO TÜRK TV GALA YAYINI

Yeni Nesil Ekonomi Dergisi Strong Bosses’da kazanan markaya, sahne ödül konuşması, ödül alırken ki fotoğrafı ve haberi ile birlikte 2 sayfa yayın verilmesi.

DERGİ LİNKİ

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.