Site Kullanım Koşulları (Yasal Uyarı)

 

Türkiye Lider Marka Ödülleri internet sitesine hoş geldiniz. Bu bölüm, Türkiye Lider Marka Ödülleri internet sitesini ziyaret ve kullanım koşulları hakkında bilgi içermektedir.

 

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) Strong Group Medya Yapım Aş ve Türkiye Lider Marka Ödülleri Platformu’na ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceca Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Strong Group Medya Aş ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

 

Bu İnternet Sitesinin herhangi bir sayfasına girilmesi halinde aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu şartların kabul edilmemesi durumunda İnternet Sitesine girilmemelidir.

 

1-Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm eserler Strong Group Medya Aş izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.

 

2-Siteyi kullanan kişinin, Sitenin ilk defa kullanım anından itibaren geçerlilik kazanan “Kullanım Koşulları” kabul edilmiş sayılır

 

3- İnternet Sitesinde yer alan eserlerin kullanımı bilgi edinme amacı ile sınırlıdır, ticari amaç kullanılamaz

 

4-Sitede yer alan eserlerin bütünü veya bir kısmı değiştirilerek veya başka bir suretle diğer bir internet sitesinde kullanılamaz.

 

5- Bu Siteden yazılı ve/veya görsel nitelikte bilgi indirme ve baskı alma gibi çoğaltma yahut internet sitelerinde kullanma kesinlikle yasaktır.